![](https://www.volunteerdoctors.org.cy/wp-content/uploads/εθελοντές.jpg)
Φιλανθρωπική Έκθεση!
Φιλανθρωπική Έκθεση – Art à la main by CP
Όπως μας έχει συνηθίσει, οι δημιουργίες της Χριστιάνας Φοινικαρίδου έχουν φιλανθρωπικό χαρακτήρα, αφού κατά την ίδια, έχει τη δυνατότητα με τον τρόπο αυτό να προσφέρει.
Η έκθεση, θα φιλοξενηθεί στις 8 Ιουνίου 2019 από τις 16:00 μέχρι τις 20:00, στο Mikel Coffee Company, στην Αγλαντζιά.
Τα καθαρά έσοδα θα διατεθούν στην Οργάνωση και πιο συγκεκριμένα στο πρόγραμμα Φίλοι του Παιδιού, το οποίο στηρίζει ποικιλοτρόπως, παιδιά απόρων οικογενειών στην πατρίδα μας.
![](https://www.volunteerdoctors.org.cy/wp-content/uploads/ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ-ΕΚΘΕΣΗ-ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΡΙΔΟΥ_2019-300x157.jpg)
Comments are closed.